kõik kategooriad
juhtum

Maapealne parkimiskuur

Aeg: 2022-12-22 Tabamused: 64

Keskmistel laiuskraadidel on kahte tüüpi sulud paigutatud erinevalt. Fikseeritud kronstein ja fikseeritud reguleeritav on suunatud põhja-lõuna suunas ja jälgimisklamber on suunatud ida-lääne suunas. Talvel on isegi elektritootmine madalam kui fikseeritud konsoolil. Madala laiuskraadi alal toodab jälgimisklamber rohkem energiat kui fikseeritud sulg.

Fikseeritud reguleeritav klamber on mõeldud fikseeritud kronsteini kaldenurga perioodiliseks reguleerimiseks päikese langemisnurga muutuse pöördepunktis, et suurendada otsese päikesevalguse neeldumist.  

Fikseeritud reguleeritav klamber põhineb fikseeritud kronsteinil ja nurka reguleeritakse erinevatel kuudel või aastaaegadel, et suurendada energiatootmist.

Oleme oma katsealale paigaldanud ka kahte tüüpi käsitsi reguleeritavaid kronsteine, mis on välimuselt sarnased jälgimisklambritega, suunatud eri suundadesse, sama mehaanilise konstruktsiooni ja terasmaterjaliga.

Peamine erinevus seisneb selles, et jälgimisklambrit juhitakse automaatselt, samal ajal kui käsitsi reguleeritava klambri eesmärk on kunstlikult reguleerida PV-paneeli asendit.

Peamine erinevus seisneb selles, et jälgimisklambrit juhitakse automaatselt ja käsitsi reguleerimine on PV-paneeli asendi kunstlik reguleerimine. Suvine pööripäev 15°, sügisene pööripäev 25°, talvine pööripäev 35° reguleerimisasend, reguleeritav neli korda aastas.

1
2
3
4

Kuumad kategooriad