kõik kategooriad
juhtum

Tööstushoone tara

Aeg: 2022-12-21 Tabamused: 71

Xinhuani toodetud PV-siibrite aastane tootmisvõimsus on praegu üle 1.2 miljoni ühiku, mis põhiliselt eksporditakse Ameerika Ühendriikidesse. Peamisteks klientideks on maailma top 10 Nextracker, Arrayd, CITIC Bo ja teised tuntud ettevõtted. Toodame rohkem kui 20 tüüpi amortisaatoreid ning saame kujundada ja kohandada vastavalt klientide vajadustele.

Shanxi Xinhuan Precision Manufacturing Co., Ltd. asub Yunchengi linnas Pinglu maakonna tööstuspargis, mille koguvara on 350 miljonit jüaani, pindala on 116,000 468 ruutmeetrit ja kus töötab kokku XNUMX töötajat.

See tegeleb peamiselt autoamortisaatorite osade ja päikeseenergia elektrijaamade osade tootmisega, mille aastane toodang on 230 miljonit jüaani.

See on provintsi "neli uut" väike- ja keskmise suurusega ettevõte, provintsi "eriline, täpne, eriline, uus" ettevõte.

See on riikliku tasandi kõrgtehnoloogiline ettevõte ning tööstus- ja infotehnoloogiaministeeriumi pilootettevõte nende kahe integreerimiseks.

See on ka esimene ettevõte Shanxi provintsis, mis tegeleb fotogalvaaniliste päikeseelektrijaamade komponentide tootmisega.

2021. aastal on ettevõte valmis saanud 184 MWp fotogalvaanilisi aluseid ja 1.61 miljonit siibrit. Lisaks siseturule tarnimisele eksporditakse meie tooteid USA-sse, Austraaliasse, Brasiiliasse, Lõuna-Aafrikasse ja teistesse riikidesse.

1
2
3
4

Kuumad kategooriad