kõik kategooriad
juhtum

Elamu katusealune PV

Aeg: 2022-12-22 Tabamused: 68

Fikseeritud reguleeritav klamber on mõeldud fikseeritud kronsteini kaldenurga perioodiliseks reguleerimiseks päikese langemisnurga muutumise pöördepunktis, et suurendada otsese päikesevalguse neeldumist ja parandada elektritootmist tingimusel, et kulud on pisut suuremad kui fikseeritud klambril.

Kuna sama asukoht päevas muutub päikese kõrguse nurk pidevalt, muutub ka fotogalvaanilise massiivi kaldenurk erinevatel aegadel maksimaalse päikesekiirguse saamiseks, võrguga ühendatud fotogalvaanilise süsteemi puhul on tavaliselt fikseeritud fotogalvaanilise massiivi kaldenurk. valitud aastaringselt, et saada maksimaalset kiirgust nurga all, fikseeritud reguleeritav põhineb fikseeritud tüübil, erinevatel kuudel või erinevatel aastaaegadel, et reguleerida nurka, et parandada energiatootmist.

PV jälgimissüsteem ühendab struktuurimehaanika, vedeliku mehaanika, mehaanilise ajami, pidurisüsteemi, elektroonilise juhtimise ja muud multidistsiplinaarsed erialateadmised, suudab realiseerida päikese pöörlemist jälgivat PV-moodulit ja oluliselt parandada fotogalvaanilise energiatootmise tõhusust ning võrrelda sama suurusega. püsielektrijaamast Võrreldes sama suurusega statsionaarsete elektrijaamadega saab elektritootmisvõimsust suurendada 5% kuni 25% (määratud erinevate piirkondade valguses). Samuti on see stabiilne töös ja madalate hoolduskuludega.

Jälgimisklambri süsteem koosneb kolmest osast: kronsteinisüsteem, ajamisüsteem ja elektrooniline juhtimissüsteem.

Elektriline juhtimissüsteem sisaldab peamiselt elektrilist juhtpulti, side juhtpulti ja tuulekiiruse andurit ning pilveplatvormi.

Sõidusüsteem sisaldab peamiselt elektrimootorit, siibrit, jõuülekannet, laagrit, laagripesa jne. Tugisüsteem sisaldab peamiselt sambaid, põiktalasid, siibereid jne.  

Meie ettevõte saab pakkuda jälgimissüsteemi projekteerimisteenust vastavalt klientide vajadustele.

1
2
3
4

Kuumad kategooriad